Cennik

Cennik

- nocleg - od 35 zł
- pokój 1 osobowy - 70 zł
- pokój 2 osobowy z łazienką - 50 zł od osoby
- śniadanie - 15 zł
- obiadokolacja - 20 zł
- pobyty świąteczne - 80 zł/os. dziennie
- przyjęcie weselne - 140 zł/osobę
- poprawiny - 30 zł/osobę

Dla stałych Gości rabaty.


Do pobraniaOrganizacja przyjęć weselnych

Od 2008 r. organizujemy imprezy okolicznościowe, typu: przyjęcia komunijne, imieninowe, osiemnastki, jubileusze, bale i bankiety, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz wesela.

Dysponujemy klimatyzowaną salą balową, mieszczącą maksymalnie 100 osób (optymalna ilość gości weselnych to 80). Jest ona połączona z salonem, który w czasie wesel służy zwykle jako parkiet. Oba pomieszczenia łączą duże drzwi wejściowe. Taki podział to ogromna zaleta tego miejsca. Goście weselni mogą w spokoju rozmawiać w czasie, gdy w Sali obok trwa huczna zabawa taneczna. Wodzirej jest jednak doskonale słyszany w każdym pomieszczeniu.

Do dyspozycji gości jest również mniejsza sala, zwana oranżerią, tam zwykle umieszczamy, tzw. słodki stół, urokliwy kącik z deserem i pyszną kawą. Wygodny zestaw wypoczynkowy daje gościom okazję do odetchnięcia i spokojnej rozmowy. Oranżeria może też służyć jako osobna sala dla dzieci. Wszystko zależy od Państwa.

Z salą taneczną łączy się taras, na którym można odetchnąć świeżym powietrzem. Schody z tarasu prowadzą do dużego ogrodu - to znakomite miejsce dla dzieci, znudzonych towarzystwem dorosłych.

"W Starym Pałacu" to miejsce kojarzone przede wszystkim ze znakomitą, domową kuchnią. Obiad weselny podawany jest na półmiskach, dzięki czemu każdy może skosztować tego, co zechce.

Proszę się nie martwić, niczego nigdy nie zabraknie! Porcje są naprawdę duże, co każdorazowo potwierdzają nasi goście. W ramach deseru serwujemy domowe wypieki, kawę i herbatę (bez ograniczeń!). Przykładowe menu weselne znajdą Państwo obok.

Oferujemy również możliwość wykupienia diety wegańskiej, wegetariańskiej, bezglutenowej lub innej, dostosowanej do wymagań gości weselnych.

Sala balowa sama w sobie jest piękna. Dodatkowy wystrój w postaci kwiatów czy balonów pozostawiamy inwencji Państwa Młodych.

Po udanym przyjęciu goście nie muszą się martwić o powrót do domów. Oferujemy noclegi w pokojach 2-, 3-, 4-osobowych oraz rodzinnych.

Serdecznie zapraszamy!